| FrumushikaTha a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare, am un skateboard care mi l-am luat acum cateva zile, nu prea stiu sa ma dau pe el, dar cum e mai bine sa invat, pe unul din acela mai mare, adica pe unul normal, sau pe unul mai mic, cum ii spun eu: versiunea mini? big grin

4 răspunsuri:
| firstboy a răspuns:

Depinde, daca cel pe care ti l-ai luat este normal este bina sa inveti direct pe el este mult mai usor happy

| luma a răspuns:

Depinde de inaltimea ta pentru ca daca l-ai cumparat dintr-un magazine specializat ai observant ca e pe marimi maxim 7.1.Eu l-am luat pe cel mai mare si la inceput a fost greu pentru ca daca incercam sa fac de exemplu 360 mi se lovea de celalalt picior dar pe alte placi reuseam.

| Galatz a răspuns:

Daca ti-ai luat un skateboard mini este mai complicat sa inveti.Parerea mea!

| FrumushikaTha explică:

Problema e ca eu mi-am luat "versiunea mini" eu am cam 1.60 inaltime