| Lovely_6403 a întrebat:

Hey, buna! V-ati uitat la Romanii Au Talent? Cine credeti ca va fi castigatorul/castigatoarea/grupul castigator? Sau cel putin, cine ati vrea sa fie? Eu cred ca Narcis o sa castige. Are o voce care a lasat lumea uimita. Si Veta mi s-a parut foarte foarte foarte draguta. Vreau sa aud si parerea vostra.

Va pup si mersi pentru parere! :d

5 răspunsuri:
| Lovely_6403 explică:

Da, dar a zis si Teoria lui ( nu stiu cum ) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca Narcis o sa castige, dar inca nu s-au terminat preselectiile cine stie cu ce surprize ne mai gasim laughing Nici Wanda ( cainele ) nu s-a descurcat rau, e simpatizata de juriu. UN caine sa-i fure inimalui MIHAI PETRE? putin probabil, dar avem parte in continuare de tot felul de ciudatenii laughing Fundtiza?

| TeooTeo a răspuns:

Ai dreptate(chiar fff mare) ca Narcis poate o sa castige pentru ca are o vode superbaa... vorba lu M.Ptre ma asteptam sa imi explice triunghiul isoscellaughing)
dar depinde... nu cred ca s-au terminat preselectiile :?
byelove struck

| Dyva_1008 a răspuns:

Mie mi-a placut foarte mult si performanta lui Tutu Adrian...dar ai dreptate, Narcis a fost pur si simplu extraordinar... sper sa castige cel mai bun!happy

| Dreezy a răspuns:

Pai mi s-a parut super bun si narcis au mai fost buni tutu adrian(lil shean pe numele de scena) si a mai fost un magician ff bun dar nu se stie cine va aparea in editiile viitoare