| lc13cm3 a întrebat:

Hey! Cam cat ar costa un patut/ pentru pisici?

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

De la 20 de lei in sus. Depinde de marime, material, plus adaosul adaugat in functie de pet shop.

| AdyColt a răspuns:

15-300 lei

| Anonimus1110 a răspuns:

Ti-l dau pe a meu cu 15 lei

| Rmonster a răspuns:

Http://www.zooplus.ro/......re_pisici/ Sunt extrem de dragute.

| SkYLeader a răspuns:

Unul bun in jur de 60 de lei dar merita daca tii la animalut happy

| 25simo a răspuns:

Cel mai bine ar fi daca ai urmarii oferte pentru patuturi.Erau si la jisk si am prins la reducere; cred ca vreo 25 de lei.In petshopuri cred ca se apropie de vreo 50 de lei.(daca cumperi sa nu il speli sau sa il dai cu aspiratorul, pisicilor in general le e frica de acestea si nu vor mai sta in el)