| AndiNyctophilia a întrebat:

Hey, cine are pisici negre din rasa Bombay? Ale voastre cum sunt? Al meu e asa un dulcehappy

Răspuns Câştigător
| RoxanaDenisa a răspuns:

Buna!
Verisoara mea are o pisica din aceasta rasa love struck, cand ma duc la ea pisica sta numai la mine in vrate, ne jucam chiar mancam toate 3. Acum pisica are pui si cred ca o sa imi iau si eu unul de la ea, numai ca eu am cam multe la mine acasa, dar daca o sa se nimera puii ca mama lor, sigur iau.
Ce pot sa spun, toti au iesit negrii chiar de tatal lor e albhee hee Din pacate tatal lor e angora turceasca, pentru ca verioasa mea sta la tara si acolo nu au rasa asta (au doar metisi) si ea are 1 motan angora turceasca si o pisicuta bombay.
Mmm, m-am cam indepartat de la subiect sad eh, lasa. Ultimele cuvinte : Sunt superi tari pisicile din aceasta rasa love struck

2 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Am avut si era incantator!
Din pacate nu l mai am, era un mascul!
Numai bine!

| SweetFruits a răspuns:

Salut!
Eu am o pisica neagra din rasa Bombay si o cheama Kitty!
Este super frumoasa, are nuste colt ascutit si o blana pufoasa!
Dar m-a infuriat cand am prins-o ca mi-a ros cartite!rolling on the floor
PwP:*