| anonim_4396 a întrebat:

Hey, e cineva pe aici pasionat de filmele de groaza? As vrea sa-mi spuneti si mie ce e mai bun : The Grudge sau Bloody Mary? Cei care au experienta in filmele de groaza trimiteti cerere de prietenie sa impartasim pareriwinking Dau vot la toti cei care au raspuns. folositor desigur!

11 răspunsuri:
| DrugFree a răspuns:

Pai, The Grudge. Am experiente in filmele de groaza. Bloody Mary e cam infricosator (dupa parerea mea ). Deci varianta finala e the grudge

| ReiVaN a răspuns:

Recomand sa te uiti la the exorcist 1973-1974 numai sh sigur
e f bun e cam cel mai bun
sau the ring
oricum dintre cele 2 the grudg e e mai bun

| DaddySGirl a răspuns:

The Grudge, desigur.Am ras la Bloody Mary, serios! Ti-l recomand.Si da, sunt pasionata.Am vazut mai multe filme decat pagini citite.Iti voi trimite o cerere de prietenie.

| Eva9610 a răspuns:

The Grudge e cel mai tarehappy

| clausweet a răspuns:

Pai, eu zic ca ambele...si bloody mary e f tare :p

| clausweet a răspuns:

Mirrors, one missed call si wrong turn 3 left for dead mi-a placut f mult, si ghost ship sau a nightmare on elm street sunt tariwinking...imi plac f mult acest gen d filme :X

| Alysée a răspuns:

Nu,ATENTIE strica sistemul imunitar
prefer comediile totusi la care sa rad cu lacrimi decat sa stau traumatizata cu cearsaful pe mine.

| Hyper23 a răspuns:

-The grugde (1, 2, 3)
-Jennifer's Body
-The eye
-The unborn
-The last house on the left
-Orphan
-The uninvited
-The exorcism of Emily Rose
-My bloody valentine
-Autopsy(daca esti tare de inima)
-Silent Hill
-Mirrors(1, 2)
-The house of wax
-The Hospital
-The Orphange
-Saw sezoanele 1, 2, 3, 4 nu mai stiu daca mai sunt si alte sezoane m-am uitat de mult
Sper ca te'am ajutat happy

| BuburuZza_5861 a răspuns:

The grudge happy

| Achilles_1666 a răspuns:

Dupa parerea mea e mai bun The Grudge, are o idee de baza este foarte controversata si ceea ce e cel mai important la un film, nu poti sa ghicesti ce se va intampla la faza urmatoare.

| YoaXoxo22 a răspuns:

Ambele...the grudge e smecher, dar si bloody mary are niste secvente la care trebuie sa te uiti mai atent ca sa vezi stafii pe pereti sau reflectii bizare in oglinda