| Fluture a întrebat:

Hey! Imi puteti spune si mie cum se fura plantele in jocul Burn Baddy chiar daca vecini tai au caine care are mancare? Am auzit ca au furat niste chinezi. iar apoi s-a auzit ca si noi putemlaughing. Daca stie cineva sa'mi spuna si mie. fundita pentru. cel mai concret raspuns:*

2 răspunsuri:
| BlueByMe a răspuns:

Stiu eu cum! am furat 70 000 de monede in fiecare zi cu varianta asta pe care o stiubig grindar acum au facut ceva si se pare ca la nimeni nu mai merge varianta asta... dar o sa tio zic pe privat, o sa-ti dau mesajbig grindak imi fundatongue

| anotherhumanbeing a răspuns:

Mergea inainte. acum nu mai merge. dadeai ceasul de la calculatorul cu o zi inainte su puteai fura.