| anonim_4396 a întrebat:

Hey pe un blog se pot pune categorii ca de ex.,, caini ",,, pisici "? Daca da, cum?

6 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

De sus de la "Design" alegi "Agaugare obiect gadget" si alegi sectiunea "etichete". O adaugi la profil, iar apoi pui 1 eticheta fiecarui articol.

| Wonderland a răspuns:

Daca te referi la categorii ca si etichete, trebuie doar sa scrii sub postare la sectiunea etichete "caini" sau "pisici" sau ce vrei tu si ti se inregistreaza, si atunci cand vei mai vrea sa pui un articol cu eticheta respectiva trebuie doar s-o selectezi

daca te referi la pagini, este usor mai complicat, depinde daca ai blog pe blogger sau wordpress

p.s. ti-am explicat mai sus despre etichetele blogger. pentru wordpress nu stiu. uite cum am facut eu : www.profund-antianalfabet.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am cont pe blogger si ma refer la ceva gen cum e pe forumuri.sau chiar pe TPU cam asta e ideea pe care mi-o imaginez eu.

| AriiAriana a răspuns:

Draga SandrA nu te cunosclaughing, dar vreau sa iti spun ca ai pus o intrebare prosteasca deoarece normal ca se pot pune acele categorii pentru ca poti pune ce categorie vrei.laughingSa imi dai funda.laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ary, n-am inteles nimic din raspunsul tau dar in fine.

| MihaCool99 a răspuns:

Da se pot pune chiar u ai puslaughing
fundita? plz...hai alehappy