| Nicoleta334 a întrebat:

Hey, recent am cumpărat un hamster și nu înțeleg de ce de fiecare data când bag mana în cușcă sau când o țin în mana ma linge și nu e vorba ca simte un gust sau miros de mâncare ca de fiecare data ma spăl pe mâini, iar pe familia mea sau pe prietenii ii musca, chiar și pe prietenul meu care a petrecut acelasi timp cu ea îl musca de ce apuca, degete, picior, mana, orice.Și nu mai înțeleg de ce ii place atât de mult sa stea și sa doarmă în hainele mele, adică ea nu sta în căsuța ei ci într-un ciorap de al meu și doarme acolo, iar de fiecare data când o scot, ma joc cu ea și după o las sa mai cerceteze patul sau chiar camera și sta numai pe unde sunt eu nu pleacă de nebuna.

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Îi place mirosul tău.

| Genevaaa a răspuns:

Oooo ce dragut ❤ pai pur si simplu s-a atasat de tine...așa e la unele animale. Daca tu ai fost prima care a interactionat cu el cel mai probabil de aia