| PisicutaMiauBAU a întrebat:

Hey.sper ca aici sa dau de cineva care se pricepe la papagali..nimfele au voie sa manance sarat? va rog nu dati copy de pe alte siteuri...am cautat in aproximativ 10 siteuri si nu scria nimic de sare.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca-i dai mancare sarata, atunci bea mai multa apa, se umfla si poate muri.

| IIIshaneIII a răspuns:

Nutline sunt cele mai recomandate, dar nu fara un bergenbier

| BububucatorulBubycus a răspuns:

Mananca seminte sau mancaruri speciale care le cumperi din magazin...nu te apuci acum sai dai seminte de floarea soarelui sau dovleac ca la meci

| AlexSandu17 a răspuns:

Am o prietena care are o nimfa si mananca sarat, insa am citit undeva de curand ca nu e bine sa-l lasi sa manance sarat. Sper ca te-am ajutat happy