| Noir a întrebat:

Hey! Stie cineva cam cat costa un hamster(nu neaparat de rasa)de la un Petshop cu tot cu cutiuta sa si rezervorul de apa si chestia aia ce se pune pe jos in cutiuta? Ms mult:*

Răspuns Câştigător
| blue97 a răspuns:

dAI FUNDITA? Am si eu hamster cu cutiuta si toate celelalte adica am avut ca mi-a murit dar sa stii ca hamsterul simplu costa 200 si cutia cu tot 4oo dar pe unde locuiesti eu am cusca cu tot si ti-as putea oferii un pret mai bun ca n-am ce face cu ea mama nu ma mai lasa cu hamster
Si stiu asa bine pentru ca am platit din banii mei As putea sa-ti cer pe cusca doar 25lei nu 40 sau chiar 20 ca oricum n-am ce face cu ea...

1 răspuns:
| sufletzel a răspuns:

Cu totul cu totul cred ca sare de 200-250 ron...