| caelurat a întrebat:

Hey :* Stiu ca e cam stupida intrebarea dar ma plictisesc.Afara e urat... eu sunt bolnava ...si nu o sa ies prea curand din casa.Ce as putea sa fac ca sa treaca timpul mai repede.(fara raspunsuri de genul: citeste o carte, uitate la TV ). Vreau idei trasnite pe care sa le pun in practica. FUNDITA big grin

4 răspunsuri:
| TheCuteOne a răspuns:

Joacă-te pe Triviador. E super dacă vrei să îţi testezi cunoştinţele şi poţi învăţa câte ceva.

| ionutz156 a răspuns:

Cheama-ti prietenii si distrati-va impreuna prin diverse jocuri cum ar fi:adevar si provocare, monopoly.

| beatrice22anto a răspuns:

Da-te cu bicicleta pe scari,mananca ardei iute cu chili,fa farse la telefon,da o petrecere,danseza balet in chiloti,mananca un nap(recomandat), fa-ti un sendis dezgustator si chema un prieten sa-l guste, raspund la intrebari pe TPU, uitate la un film de groaza si comedie si filmeazate, da-i funda la raspunsul acesta:*

| Cataleya002 a răspuns:

Pai. nu stiu ce iti place dar ai putea sa te uiti la ceva filme online sau sa te joci jocuri online. cum ar fi : Transformice sau Animaljam. :)) Sau daca vrei poti vorbii cu mine :P https://www.facebook.com/alexandra.raluka.50