| ILoveMusic99 a întrebat:

Hey TPU.Am nevoie de voi urgent. Urmariti acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=9XJinB7DCqo&feature=plcp
Am nevoie de niste site-uri sau tutoriale care sa ma invete cum se face acea unstensila din lemn pentru ca nu as vrea sa o cumpar ci as vrea sa o fac.Dar daca cunoasteti vreun magazin in care se gaseste prin Ploiesti as vrea sa stiu.Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

1 răspuns:
| kitiketa a răspuns:

Chestia aceea poti sa ti-o confectionezi singura, e foarte usor