| SelenaSuperFan1 a întrebat:

am ointrebare pentru voi care rasa de catel de companie va place?
Imi voi lua curand un caine si nu stiu ce rasa! funditssaaa

Răspuns Câştigător
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Bichon Frise, dar toti din rasa bichon sunt dragalashi http://www.google.ro/......tp?/imgres

10 răspunsuri:
| CopilaLui a răspuns:

Mie imi place... shar pei love struck

| PrecioussGirl a răspuns:

Pichinezii ii adooor love strucklove strucklove struck

| JustSmile12 a răspuns:

Yorkshire terrier, Samoyed sh Wolfhound irlandez love struck

| dana7777 a răspuns:

Caniche pitic negru asa am eu ii super dragut dar si pe alb e frumos.
Iti recomant fetita nu face prea multa mizerie, si daca vrei sa il dresezi sa faci asta cand catelu ii micut invata mai repede:X

| unu_6649 a răspuns:

Rottweiler, pitbull, ciobanesc german

| Deliciouscupcake a răspuns:

Bichon

| KaZe_8447 a răspuns:

Eu am un urias pe 4 labe :-j un ciobanesc mioritic am.
De companie... hmm CeauCeau ( Asa se numeste rasa ) http://light.sunphoto.ro/photos/normal/27363467_QPUHEANMQ.jpg.
Apropo cand deschide gura sa nu te sperii ca are limba albastra:)).

| Raluka98 a răspuns:

Bichon, pichinez, caniche, pitbull, ciobanesc, papillon, pug, beagle, dalmatian, samoyed, boxer.
Gasesti mai multe pe www.animale.ro/caini, sunt si poze

| Șttefania a răspuns:

KaZe este chow chow. Mie imi place foarte mult rasa Cocker Spaniel. Eu am unul si il ador. Este cainele perfect pentru mine.
http://www.google.ro/......tp?/imgres
PS: Este un cainele de talie medie si este si pentru apartament si pentru casa.

| pinkdiva a răspuns:

Shih-tzu love struck