| Gina5 a întrebat:

Hey tpu..am un catel york-shire terrier mascul de 1 an care a vomitat..de trei zile nu mai vrea sa manance...e bleg si vrea incontinu la mine in brate.
Ce ar trebui sa fac?
Ajutati-l pe Teddy...va rog vrea un raspuns rapid.

3 răspunsuri:
| ?AnaSawako? a răspuns:

Si bichonul matusii mele a vomitat in continuu. A mancat ceva care nu i-a facut bine. Catelul matusii a mancat bucatele din bufet si lana din covor. Ei bine lau dus la veterinar si i-a facut injectii. Nimic. Ziua urmatoare vomita mult in continuu. La alt veterinar i-a dat un regim si pastile. Ai grija la ce verinar te duci.

| Mâncărici a răspuns:

Sa-l duci la un medic veterinar, daca tii la el cu adevarat!

| Instagrama a răspuns:

Exact asa am patit si eu cu bichonul meu, l am dus la medic in i-a facut cate 2 injectii pe zi, din a 2a zi si a revenit complet! Du l la medic!