| anagrig a întrebat:

As vrea sa-mi iau un golden retriever, dar parintii mei nu sunt de acord pentru ca mai avem un pudel de 16 ani si nu mai aude, nu mai vede, si isi face nevoile prin toata curtea, iar ei sunt nevoiti sa stranga. Am incercat sa le spun ca nu toti cainii ajung asa, dar degeaba. sad Cum as putea sa-i conving?

2 răspunsuri:
| viotedy a răspuns:

Pudelul daca nu mai aude nu mai traieste mult. pana la urma trebuie sa aveti un catel, dupa ce moare celalalt.

| astro111 a răspuns:

Cel mai usor mod de-ai convinge este daca castigi un TURNEU ceva.
si ii rogi ca ti-; ea drept premiu.
la mine tine tot timpul