| ihavenoidealel a întrebat:

Hey` TPU as vrea si eu sa stiu de ce cainele meu vomita si nu manaca de vreo 2 zile
Dau fundita`+VOT care imi spune de ce face asa si ce pot sa fac in cazul asta?
Ms anticipat:*

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Purple_4057 a răspuns:

Trebuie sa il duci repede la veterinar, nu mai sta asa...ca nu e bine! Veterinarul o sa-ti spuna exact ce are, si probabil o sa-ti dea tratament pentru el! Ai grija de catelul tau>big grin

| Addiction a răspuns:

Hey salut. Cred ca cel mai bine ar sa-ti duci catelul la veterinar, el va sti mai bine ce sa faca. Succese:**

| Ioana_9117 a răspuns:

Eu zic sa te duci la un veterinar big grin

| raducmustiuc a răspuns:

Tot ce pot sa-ti spun e ca ii este rau si ca daca nu isi revine intr-o saptamana doua dar inca mai e in viata ar trebui dus la un veterinar.

| dulcik_5606 a răspuns:

Pai este infragostit posibil varianta asta laughing