| Ayako a întrebat:

Ce animal de companie mi-ati recomanda sa-mi cumpar (nici caine nici pisica)? Daca puteti sa-mi spuneti daca miroase sau face alte lucruri rele.

Răspuns Câştigător
| Andeuta a răspuns:

Un acvariu cu pesti. Nu sunt greu de intretinut doar mancare si schibtata apa din acvariubig grin

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un canar ar fi mai potrivit

| valorosu1995 a răspuns:

O igoană! e foarte liniștită! nu îți va face probleme

| Ayako explică (pentru valorosu1995):

Le gasesti in pet-shop?

| valorosu1995 a răspuns (pentru Ayako):

Daaa! eu de acolo am luat una! happy

| Ayako explică (pentru valorosu1995):

Si cat costa?

| valorosu1995 a răspuns (pentru Ayako):

începănd cu 150 de lei!

| Oltean_Niculina_1998 a răspuns:

Poi. - Un hamster
- Un papagal

| Stefy08 a răspuns:

Iti poti lua un acvariu cu pesti dar cel putin pe mine ma intristeaza sa stau si sa ma uit la ei...sunt cam plictisitori deci sincer ti-as recomanda un hamster dar trebuie sa il schimbi mai des si sa fi atent iarna sa ii tii la caldura pentru ca pot da in alte chestii sau...un porcusor de guineea este foarte dragut pufos si spre deosebire de hamster nu trebuie sa il schimbi asa de des! Sper ca te-am ajutat!

| XxByaXxBebeXx a răspuns:

Pai..eu cred ca un papagal..este animalul perfect de companie..este cuminte, materiile lui fecale nu vor ramane prin casa(vor ramane in cusca lui) si este foarte dragut..de preferat.un mascul..este mai cuminte si are penajul mai frumos. Sper ca ti-am fost de ajutor :*