| kissuletzz a întrebat:

Hey TPU, ce nume de pisoiasi stiti? fundita

Răspuns Câştigător
| lostsoul4ever a răspuns:

Tigrut,duda,tomy,jimmy,pisoila,lulu
Sau ai aici un link cu o lista lunga lunga http://www.animale.ro/nume-de-pisici sper ca ti-am fost de folos

9 răspunsuri:
| ErrorFound a răspuns:

Tomy, Ricky, Russel, Rocky, Turturel, Dudel, Samuel, SirOligofrenus(asta il caracterizeaza perfect pe stapanul respectiv), Ion(da, am vazut), Albita, Negrutu', Galbenus, Frank, Kiko, Mini, Kent(aproape toate sunt auzite prin fata blocului de cand eram mic, altele sunt auzite de pe la Tv, de pe net.). Unele in romana au si diacritice.

| Latinmoon a răspuns:

Buna!
Jery, Tom, Flufy, Mustacila, Fulg de nea, Albisor.
Te pup, pa pa! :*

| d3men7zel a răspuns:

Garfield,Alpha,Big-Foot,Flufli,Olive,Ziggy,Yummy,Hans,Casper,Bytzanu,Chucky,Dexter! Sper ca ti-am fost de ajutor Succes si funda tongue

| oanabuysomeweed a răspuns:

Incearca sa fii originala, da nume din diferite domenii: Mitologie, filme preferate, etc.

| razvilol a răspuns:

Tomy,pufulet

| kissuletzz explică:

M-am decis: ii pun numele Gogu laughing

| AntoniaRaluca a răspuns:

Piscot,telecomanda,mara,katy,tomy,tony,flufy...etc

| didadada a răspuns:

Poti sa pui numele dupa culoare de exemplu eu am doua pisici unul este Porto iar cealalta este Negri...un alt nume foarte simplu si simpatic este Pisicel sau Miti sauTitusa...trebuie doar sa fii creativ cand vine vorba de nume de pisici

| VasileVasilescuVasilovici a răspuns:

Stalin Lenin keops luxor mojo-jojo adolf bucifal mercedesa