| M4gd4L3n4 a întrebat:

cine stie ceva despre broastele testoase?
De exepmlu ce manaca? (sppuneti, mi mai multe lucruri, nu unul ) multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| ligiligi a răspuns:

Buna.Verisoara mea a avut o broasca testoasa si i-a cumparat in plc pesti.Nu mari mici ..erau albi. Daca ai o testoasa micuta sa o ti in acvariu cu apa calda. http://www.testoase.go.ro/.Aici gasesti tot ce vrei despre testoase. Fundita?

1 răspuns:
| AlexBmxRider a răspuns:

Cauta pe Google. E mult mai simplu si in plus afli multe despre ele pe cand noi daca iti spuneam nu cred ca iti spuneam tot ce ai fi gasit pe net. Succes!