| Capsuinkaadulcicaa a întrebat:

dau funda celui care ma ajuta! am un cont de proba pe webkinz, si azi am vrut sa-mi cumpar un webkinz din real dar toate erau fara coduri si am intrebat o damna ce lucra acolo ca...nu stiu ca ce lucra dar avea pe piept un ecuson pe care scria,, intrebati-ne" si am intrebat-o de ce nu au webkinzurile coduri! Ea mi-a spus ca codurile au fost furate de copii! nu mai area nici un webkinz cu cod! nu i se pare corect asa ceva! ar trebui sa se faca ceva in legatura cu asta! voi nu credeti? O si mai am o intrebare: De ce nu mai pot cumpara haine animalutului de proba?

Răspuns Câştigător
| roxycool a răspuns:

Si ew mi-am cumparat un webkinz mic si cod il are pe eticheta inuntru e greu sal desfaci de aia nu se vede codu sa nu se ia
si nu mai poti cumprara nici camere si nici haine la webkinz cu cont de proba numai cu animalut
spre ca te-am ajutat pe! funda?♥♥♥♥

3 răspunsuri:
| smile20000 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui dar vad ca nu se face nimic!
Pe contul de proba nu iti poti cumpara haine si nici unele lucruri de la W Shop.

| roxycool a răspuns:

Ba poti sati cumperi haine la un cont de proba

| SmarandaBolea a răspuns:

Eu am cumparat o data un tigru majestic in cutie si nu am vazut ca nu are cod, era in cutie si sa ii scoti codul era greu...nu poti face nimic cu furturile astea...neaparat ar trebui sa se mai uite paznici in camere! Eu am cumparat un majesti tigru de la Diverta fara cod, de la Mall de la Diverta apoi repede ma intorc si ei nu ma ced ca nu eu am luat codul, apoi chem si profesorul(eram la olimpiada de romana in Iasi) si pan la urma am ramas doar cu jucaria, din cauza neatentiei lor la camere si ei pierd bani! Si cu hainele, in cont free poti avea un numar limita de obecte. Sper sa gasesti un webkinz pe plac cu cod.winkingSper ca te-m ajutat.