| katalyna000 a întrebat:

de curand mi-am loat o testoasa de acvariu, si am doua probleme:
1.nu stiu ce nume sa ii pun
2.habar-nam daca e fata sau baiat
Asa ca astept sugestii de nume (sa faceti doua randuri, adica 1. fete
2.baieti,iar apoi scrieti sugestiile pe coloana respectiva in functie de gen
*Iar cine imi spune cum sa aflu daca testoasa e fata sau baiat primeste funda si vot din partea mea!

Răspuns Câştigător
| xelAlex a răspuns:

Fata: Baiat:
Leila Troi
Tesa Tess
Para Clei
Lesa Joh
Fungi Tor sau poti sa-i pui un nume si de fata si de baiat de exemplu Sage sau Opel\ Greeny

| katalyna000 explică (pentru xelAlex):

Iti multumesc pentru. ajutor (am aflat ca testoasa mea e baiat asa ca am ales numele:,, tessy,, *y-ul pentru a personaliza numele) merci oricum!

| katalyna000 explică (pentru katalyna000):

Merci xelAlex!

3 răspunsuri:
| theutika2299 a răspuns:

Nume de fata
nume de baiat
sper sa te ajute in alegerea numeleui.