| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU:*:*:*: deci...stiti vreun adapost de caini prin Bucuresti? si cat ar trebui sa platesti sa adopti un caine? mentionez ca vreau un caine de talie mica si nu vreau de la petshop si din astea ca acolo nu sunt bine ingrijiti si poate sunt bolnavi:]

Răspuns Câştigător
| vrabiuta a răspuns:

Stiu eu un adapost si nu trebuie sa platesti nimic trebuie doar sa semnezi ca il vei ingriji si il vei iubi

| Nutemaiholba a răspuns (pentru vrabiuta):

Si adapostul acela care este?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună! De ce nu iei unul de pe stradă? Noi așa am făcut și acum suntem foarte bucuroși și mândri de cățelușa noastră. Dacă vrei să o vezi, uite, iar la sfârșit sunt linkuri spre mai multe postări cu poze și filme cu ea http://zinnaida.ro/2012/07/04/kory-1-catelusa-fmt-60/