| swaggerofachampion a întrebat:

Ieri am primit un Yorkshire Terrier de aprox. 5-6 saptamani. Ce ma pot juca cu el? Nu vreau sa stea intr-un loc toata ziua asa ca as vrea sa stiu ce ma pot juca cu el. Am incercat cu mingea, dar se prinde cam greu ce sa faca. Idei? Fundita si vot :*

Răspuns Câştigător
| REXX a răspuns:

Pai incearca sa il face sa alerge prin casa laughing am si eu un yorkshire :X:X rasa e in general energica da acum e cam mik si... nu te poti astepta la prea multe de la el :X mai intai invatal sa faca pipi, caca intr-un loc al lui happy.
Incarca sa ii cumperi jukariiiii :X:X poate se joaca cu ele ^_^ tongue
pupiciii si sa iti traiasca :*

1 răspuns: