| codrinaioana a întrebat:

imi dati si mie idei de niste trupe rock? si app. cine stie un site cu personalizari de tricouri? dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Katerinaaaaaaaa a răspuns:

Guns N' Roses / ACDC / Bonfire / Skrilex / Tokio Hotel / Vampire Erotica / etc
si tricouri rockk si chestii : http://www.magazintricouri.ro/......irock.html / ai incredere sunt experta rock;)! funda?

3 răspunsuri:
| BellaSweetghsdiwjd a răspuns:

Http://tricouonline.ro/designer?gclid=CPrUirT2r7ICFUYYzQodfEAAzQ#/? p=pulover-promodoro-cu-fermoar-si-gluga&v=#d5d3d3
trupe rock: ROCK MAFIA, JUDAS PRIEST, XODIACK, SKEILLEX

| DyNo a răspuns:

Vrei sa-ti infiintezi o trupa rock saun vrei sa-ti spunem nume de truipe deja existente?

| codrinaioana explică:

Nume. app. judas prites ii stiam si skrillex la fel