| anonim_4396 a întrebat:

...nu e o intrebare mai exact o rugaminte laughing

Cei care au cont webkinz adaugati-ma va rog in lista de prieteni :

Nume de utilizator : gldbunny2010
Animalut : un iepuras alb si dragut
Varsta : 1 an

9 răspunsuri:
| SugarStar a răspuns:

Te adaug eu. Dar am doua rugaminti. 1: Sa accepti 3 cereri fiindca am 3 conturi si a doua sa imi trimiti mesaj cand intri si te rog eu mult pe pinck.

| SugarStar a răspuns:

Si o prietena de-a mea care nu are cont pe TPU te va adauga.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi Tessa! Ai trimis cererile de prietenie? De fapt lasa ca o sa vad eu cand intru daca nu da-mi numele tau de utilizator si te adaug si eu daca n-ai apucat

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti trimit un cadou pe pinck dupa ce ma adaugi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te voi adauga si eu.In caz ca nu functioneaza la mine trimite-mi tu cerere numele meu de utilizator este :mirunabalerina10.Sa-mi trimiti si mie cadou (si eu mai mereu intru pe pink).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te rog accepta-mi prietenia pentru ca ti-am trimis cerere.Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

SwEet te rog trimite-mi cadou pe webkinz. Ce vrei tu orice deoarece eu nu am suficienti kinzcash.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multumesc !happy

| queenazalea a răspuns:

O sa te adaug, doar ca am mai mult de 10 webkinzi.Am un leu caramel (KIngy), o pisica siameza (Jasmine0, un terrier alb (Chloe), un caine chihuahua (Hannah), un ursulet panda (Sapphyra), un small signature golden retreiver (Nikki), un ponei roz (Bella), un papagal perus (Laurrence)-(lil'kinz), un peste roz sclipitor (Rosie)-(lil'kinz), un mielusel (Stephany), un caine husky (Sophie, un honey hamster mazin (Lola). Dar cred ca o sa iti trimit cu terrierul alb (Chloe), ok?