| ToxicKitten a întrebat:

. Hey TPU! [sunt Noua ...Pe cont doar]. Mi-am luat un hamster! happy
Dar ii place mult painea uscata. Nu stiu, e bine sa ii dau? Si cat trebuie?
Aaaa... si Ms anticipat love struck

Răspuns Câştigător
| MâţulMov a răspuns:

Da e bine sa ii dai pentru ca ii place sa rontaie lucruri, dar sa nu ii dai mai mult de o feliutza pe zi.Ca ar putea sa se strice la burtica. vezi ca poti sai mai dai si morcovei. Sau poti sa te duci la un pet shop si sa intrebi de mancare de hamsteri ca el oricum mai roade si rumegus big grin
Bafta cu painea!

2 răspunsuri:
| klau95 a răspuns:

Poi mai bine ai dai biscuiti sau, ai cumperi de la pet-shop batoane de hamsterii.
Sfatu meu e sa ai grija da elbig grin sa aiba neaparat o rotitza sa se dea ca se plitiseste in cusca singursad sau daca e cu cineva.e altceva.

| whiteviper98 a răspuns:

Nu prea multa ca se umfla si moare.