| kostell a întrebat:

v-as ruga sa imi spuneti un mic scenariu
cam ce ar trebui sa spun in primul video postat pe YouTube
dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| UsernameFemale a răspuns:

Buna!

Ca toti youtuberii celebrii poti incepe primul video prin a te prezenta (ca asa e frumos). Dupa ai putea prezenta ideile pe care ai de gand sa le pui in practica pe canalul tau de Youtube (gameing de exemplu). Cateva informatii personale neimportante si sa aduci la cunostiinta oamenilor ca astepti intrebari si sugestii pentru content si inbunatatiri.

Muuult Succes!

1 răspuns:
| 42Ninbas a răspuns:

Ai putea sa prezinti, sa-ti prezinti canalul si ce vei posta pe el.