| aPerfectLive a întrebat:

Visul meu este sa devin o dansatoare cunoscuta de street/break dance sau hip hop dance, sau dansuri in genul acestora.Problema este ca parintii mei nu au bani sa ma dea la o scoala de dans, si nu stiu ce sa fac ca sa invat sa dansez.As fi multumita macar daca as putea afla daca am talent sau nu, si sa fac cateva dansuri, sa ma filmez si sa le pun pe youtube sau ceva de genul. Dar unde gasesc niste videoclipuri cu dansuri pentru incepatori? Macar de as putea sa invat acasa in fata oglinzii. Ce pot sa fac? Sfatuiti-ma si eventual dati-mi niste siteuri dupa cum am spus, cu dansuri hip-hop, street dance, si daca nu e foarte greu si break dance.Multumesc! Funda!:X

2 răspunsuri:
| uisandra a răspuns:

Sa stii ca ai putea sa intri pe yootube si sa dai dansurile pe care le cauti. Decat aceasta solutie am putut sa-ti dau imi cer mii de scuze. Visul meu e tot acelasi daca ai dorii sa fim prietene sa stii ca id meu e georgi_gergi.