| Myha06 a întrebat:

Vreau sa fac bijuterii din fimo. Ce imi trebuie? nu am mai facut asta pana acum.

Răspuns Câştigător
| Silenz a răspuns:

Buna Mihaela.
Aici ai tot ce trebuie sa stii pentru a te apuca de acest hobby minunat: http://pufarina.x10.mx/ce-mi-trebuie-pentru-a-realiza-accesorii-handmade/

Daca te mai uiti pe site, ai sa vezi ca este si un tutorial despre cum sa faci o pereche de cercei Gargarite din fimo, absolut superbi.

Pentru alte nelamuriri imi poti lasa mesaj privat!

1 răspuns:
| AtateaConditii a răspuns:

Plastilina Fimo, un cuptor cu microunde si talent la modelare.