| BoomBoomToxic a întrebat:

Vreau si eu niste nume de papagali si baiat si fata dar imi trebuie mai multe din care sa aleg pentru baiat. Fetei ma gandeam sa-i pun numele Lolla(alintat Lollita). si la baiat inca nu stiu dar poate imi dati voi niste nume frumoase dar nu vreau ceva de genul coco sau pako sau rikky ca d-astea are toata lumea. vreau ceva mai diferit.
P. S. Papagalii sunt perusi. fundita+Vot :*

4 răspunsuri:
| spxinsane a răspuns:

Bună,

Papagalii nu ţin minte numele (cei care repetă folosesc acel cuvânt/nume pentru a comunica cum ar fi "aici" "prezent" "hai aici").

Nume pentru papagali (încearcă să pui din 2 silabe şi ai şanse să îl repete): Lili, Coco, Rocky, Puiu.

O zi bună

| MistyLilyBella a răspuns:

La baieti imi place Numele Cipy,Cao(asa i-am numit pe doi papagali pe care ii aveam cand eram minci si imi placeau cornurile cipicao) happy,Blu,Reddy,Greenerich,Luck,Pock,Harrow,Beny, Toggy, Sauce! Sunt putin ciudate dar pronuntate in engleza suna bine! Succes!

| MLSS a răspuns:

Papyy
ylla
lila
pufulina
pupu

Răspuns utilizator avertizat