| MadyMadutza a întrebat:

HEy :X!
Am un iepuras de angora pitic are o luna si il tin in apartamnet.Imi puteti spune cat de mare creste? SI cu ce pot sa il hranesc puppy dog eyes DAU FUNDA :X:*

Răspuns Câştigător
| BiancaAlecsandra a răspuns:

E mic de o palma o palma jumate e mic in orce caz si e usor de crescut dar ai grija la blana.sa i-o perii zilnic
dai granule speciale cu lucerna pana la opt luni dupa care lucerna trebuie evitata.
dupa 8 luni se da furaj normal.o cana la 2, 50 kg de animal adica daca are 1 kg ii dai jumate de cana cana nu canuta.sai dai fan care nu contine lucerna(daca e mai mic de 8 luni poti sai dai cu lucerna dar dupa acesta varsta de 8 luni NU!), apa proaspata, fructe si legume

3 răspunsuri:
| BiancaAlecsandra a răspuns:

Sa ai grija de elwinking

| Denny_Denisa_2001 a răspuns:

Il mai ai?

| MadyMadutza explică:

Denny_Denisa_2001 : da il mai am are 2 ani si 5 luni