| Andra00009 a întrebat:

Hi.:d Care jucati adica va uitati pe site-ul Vanatoare de vampiri de la Kubeti?:d care va uitati. face-ti schimb de insigne?:d va rogg:*:* dau funda.

10 răspunsuri:
| iuandfto a răspuns:

Eu vreau. Id meu : iuliana_andreuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce insigna vrei sa schimbi?
ce insigna dai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai nevoie de usturoi : 1424C53CA6

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall all.as avea si eu nevoie de usturoi si de tarus.ma puteti ajuta?
daca da, dati un mail la adresa alexandru_b2006@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimb si eu 2 ape sfintite pe usturio si soare...idul meu e mihael_4u astept raspuns

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am si eu nevoie de tarus.cine are sa trimita codu prin email la alexandru_b2006@yahoo.com si sa spuna ce vrea.cine vrea usturoi ca deja am prea multi.:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau doi tarus si o apa sfintita, imi trebuie soare si usturoi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau eu tarus dau usturoi

| Andra00009 explică:

"usturoi" happy

| 1onut a răspuns:

Cine are sa imi dea si mie Tarus... sa trm codul pe ex3kutor@gmail.com si sa spuna de ce are nevoie la schimb...