| ThinkPinkBb a întrebat:

Hi TPU!
Voi aveti animal de companie? Daca da, cum il cheama?
Practicati sau v-ati dori sa practicati vreun sport ce include animalele? Daca da, care?
Eu am un Bulldog Francez pe nume Teal'c(asa a vrut tatasad. eu vroiam sa-l cheme Ozzylove struck)
Am practicat echitatia timp de un an si mi-as dori foarte mult sa continui, dar de, asa e pe crizasadcrying

Răspuns Câştigător
| OanaMOM a răspuns:

Eu am un caine de 1 an (nimeni nu stie ce rasa e) il cheama labus( asa o vrut tata) si practica iarna sanius si vara inot in piscina laughing))) si nu glumesc

5 răspunsuri:
| ciufiXXXXXX a răspuns:

Eu am o catelusa cocitura pe nume Mikybig grin
e o scumpiik!big grin

tot timpul ma joc cu ea de-a vatea -ascunselealaughing...si aproape tot timpul ma gasestebig grin

| jvEcu a răspuns:

Am si eu o potaie, e vagaboanta, corcitura, Dora o cheama. practica cateva sporturi, sare peste mese si innoata.

| asdfghjklș a răspuns:

Am un pisoi siamez pe care il cheama Tommy:-x.Si nu practic niciun sport

| Lxa a răspuns:

Am o pisică. O cheamă Ţiru şi nu, nu practic niciun sport cu ea.
Sărbători fericite!

| bubi78 a răspuns:

Ciappa