| Yone_5447 a întrebat:

Hii.Am o prietena care se joaca Barn Buddy.Problema este ca si a pus casa si grajdiul pe plante ca sa nu i mai fure fructe iar acum nu si le mai poate muta.Va rog AJUTATI MA. Dau fundita celui mai bun raspuns.happyhappyhappy

Răspuns Câştigător
| nellyneliana a răspuns:

Momentan nu se pot face mutari pe plantatii pentru ca se lucreaza la joc. Itemul pentru aranjarea obiectelor prin ferma este momentan indisponibil, cand va fi iarasi disponibil va putea sa isi mute casa de pe plantatie. Mai multi jucatori au patit ca si ea, dar momentan nu au ce face decat sa astepte remedierea problemei. O zi buna!

1 răspuns:
| PaulaPSM a răspuns:

Stiustraight facesi eu am patit asa... dar dupa cateva zile am vazut ca au repornit sagetile acelea cu ajutorul carora pot muta caselebig grintre doar sa ai rabdare si sa fi atenta la chestia aia cu sageti ca de exemplu acum poate functioneaza dar maine nulaughingbig grinceva de genubig grintre sa ai rabdarea si sa fi atenta la sagetile aleabig grin