| zuzu_7632 a întrebat:

Http://www.crazypoems.net/poezii/nimeni-1241 poezia e facuta de mine... vreau sa stiu ce parere aveti:*mersi mult

14 răspunsuri:
| cevazacelamineintorace a răspuns:

Daca vrei sa zic drept... E SUPER!
Ai mult talent.Inauntrul tau este un mic poet care cauta sa iasa afarabig grinbig grin

| viatadecacatt a răspuns:

Draguta

mariana
| mariana a răspuns:

Cu privire la calitatea versurilor tale nu ma pot pronunta pentru ca, acest tip de versuri albe pentru mine sunt straine. Pot insa sa-ti spun ca esti prea tanara sa fii atat de trista si cu un mesaj atat de pesimist. Viata merita traita si este necesar sa gasesti modul in care sufletul tau poate vibra si la altceva decat la mesajele de iubire, pe care le astepti de la o persoana ce-ti este indiferenta. Poti sa te bucuri de o carte buna, de o melodie frumoasa, de un cer senin, de o floare, de o raza de soare, de zambetul celor care tin intr-adevar la tine si pe care tu nu-i observi, traind in lumea visata de tine.
Deschideti sufletul si la alte frumuseti ale naturii si ale vietii, important este ca esti tanara, sanatoasa si esti la inceput de viata si vei avea posibilitatea sa gasesti un om care sa te apreciaza si care sa tina la tine, la fel cat de mult vei tine si tu la el.
Despre versuri, cred ca ar fi bine sa mergi la un cenaclu in orasul in care esti, sa le prezinti si sa vezi ce parere au cei care se ocupa de poezie, fie ea clasica sau in genul in care scrii tu si atunci vei sti daca ai ori nu talent.
Eu iti doresc sa fii sanatoasa si sa te bucuri de viata, pentru ca este unica si nu este oricum prea lunga, fiind muritori pe acest pamant.

nony
| nony a răspuns:

@Zuzu, nu vreau sa fiu rautacios...

| ina a răspuns:

E o poezie moderna, de aceea lipseste rima.Imi place, dar, fiindca mi-ai cerut parerea am sa fiu sincera.Cum ai ales titlul?

| 334499 a răspuns:

Wtf :O unde-i rima?

| Alex_7297 a răspuns:

Iartă-mi 'nesimţirea', dar nu găsesc rima.Sau e o poezie formată în totalitate din rime albe?straight face

| Eff a răspuns:

Misto.

Dar "esti tot" e plagiata. no talking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow! ai talent...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Giulya Yuyu
Ia pune talica mana pe niste Blaga, Nichita sau Sorescu. Ai sa vezi ca poezia nu inseamna rima, ci lirism.

| Deby' a răspuns:

Helawww! Unde e RIMAA!?

aaaa... Asta`i faza la o poezie sa aiba rima~+! Altfel na`r mai exista, am scrie pur si simplu niste propoziti... inceraca sa auzi vocea sufletului tau, si daca chiar ai talent, vei gasi rima, cuvinte, de toate!:* Succes!

| LoooVe <3 a răspuns:

E draguta poezia, reflecta ceea ce simti. Nu sunt rimele, dar e ok! Continua si multa bafta!
O seara placuta!

| zuzu_7632 explică:

Geopapy id meu e im_just_me95

| zuzu_7632 explică:

Mda.eu doar am scris ce am simtit iar rimele nu imi placwinking