| Pufi1999 a întrebat:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres

Cica amandoi sunt pomeranieni. intrebarea e stupida. E chestie de frizura (adica unul e tuns si are doar coama) sau sunt tipuri diferite de pomeranieni?

4 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Ambele sunt pomeranieni boo, doar ca unul este tuns, poti observa si din imaginile de pe acest site:

http://domesticdivinity.blogspot.ro/2012/02/boo-cutest-dog-in-world.html

| Pufi1999 explică:

Totusi cel din stanga are botul si urechile mai rotunde

| JulyStorm a răspuns:

Nu sunt doua tipuri, e aceeasi rasa, doar ca difera tunsoarea.

| Corina29 a răspuns:

Ambii sunt pomeranieni, doar ca e difeita tunsoarea. Fundita? Te rooog?