| Criiiiiiiis a întrebat:

I.am dat catelului meu o pastila de viermi si se schiorlaie [ plange ] de doua ore ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TrottiForYouOfSurprise a răspuns:

BUNA,cel mai bine este sa-l duci cat mai repede la veterinar! Nu ii baga degetele in gat ca poate sa fie si mai rau! succes si sanatate pentru micut

3 răspunsuri:
| simina2000 a răspuns:

S-ar putea sa ii fi ramas in gat nu stiu sigur du-o la veterinar sper sa nu fie mia rau.
Succes!

| daηă a răspuns:

Du`l la veterinar straight face

| gigel68 a răspuns:

Ai putea sa-i bagi 1-2 degete in gat sa vomite. o sa elimine si pastila daca nu s-a dizolvat.