| Anca2999 a întrebat:

Idei ca sa ma apuc de "youtube" gen ce as putea face laughing "Vloging, scurt-metraje" sau ce ati face voi I don't know

5 răspunsuri:
| GaBBiii a răspuns:

Bunăă happy!
Scurt-metrajele sunt cele mai căutate, zic eu. Cu niște idei geniale pentru scurt-metraje cred ca ai strânge mulți subscriberi. Ah, și evită să postezi ce postează toată lumea, gen adevăr și provocare. Originalitatea și simplitatea sunt cele mai frumoase lucruri :d. Succes :*!

| KoNeTi a răspuns:

Vloging
Scurt-metraje
Lung-metraje
Gaming
Sfaturi

| Sooorin a răspuns:

Eu te-as sfatui sa gasesti sa faci ceva ce nu se prea gaseste pe yt, astea cu vlogurile si alte cele sunt destule, incearca sa faci niste video-uri cu farse gen "prank vs prank " cu prietenii tai, dar sa postezi regulat BAFTA

| Mocanu_Alexandru_1998 a răspuns:

Eu te sfatuies sa faci filmulete cu cazaturi sau faze tari sunt cele mai vizionate!