| Raluca0546 a întrebat:

Imi plac foarte mult animalele, ce animal credeti ca mi s-ar potrivi
PS:SUNT O FIRE LIBERA

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
NOname
| NOname a răspuns:

O găină, un porc sau o vacă. Şi ele sunt nişte firi libere.

| Friday13 a răspuns:

Pai nu prea conteaza ce credem noi si ceea ce crezi tu ca ti s-ar potrivi daca ai mult timp sau nu, un buget redus sau nu. depinde de situatia fiecaruia

| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna. Pisica. Bafta.

| HarleyQuinn a răspuns:

Încearcă o pisică, câine, hamster, papagal, peștișor. Orice ce atrage dintre astea.

| tylverat a răspuns:

Caine, locgic. O fiinta pe care te poti baza, e iubeste neconditonat. Nu te plictisesti niciodata cu un caine happy

| EkToR a răspuns:

Un caine o sa te plimbi cu el si o sa fiti liberi amandoi.
Ex de rasa Beagle, Bulldog englez/francez rase mici.
bulldog american, dog German, cane corso.

| katy a răspuns:

O pisica ti se potriveste, pentru ca si ea este foarte libera, independenta happy