| raincolours a întrebat:

Imi plac foatre mult cateii.
Caut o prietena, care sa-mi impartaseasca dragostea pentru animale.

Răspuns Câştigător
| Amorezatul a răspuns:

Chiar deloc...incerc sa raspund la intrebari! Scopul era sa punem intrebari si sa primim raspunsuri nu sa facem afirmatii! Si mie imi plac cateii, si eu am caini si iti spun ca daca asi cauta asi pune o intrebare care sa inceapa cu UNDE si sa se termine in semnul? Vrei raspuns, nu am la ce sa iti dau! Ma bag in seama? Desigur, e site public, toate categorile de varsta, pentru barbati si femei! Un sfat: Plimba-ti cainele in parc si vei vedea ca prietenia fata de animale vine de la sine, nu trebuie cersita! Oricum felicitari pentru ca ai invatat sa pui intrebari!

11 răspunsuri:
| Deea a răspuns:

Pai, si mie imi plac foarte mult catetii. Imi plac foarte mult husky si am avut vreo 4 catei pana acum. In schimb, pisicile nu imi plac deloc.

| raincolours explică (pentru Deea):

Eu am un cocker de 4 ani.
multumesc pentru raspuns.

| AverageIAlex a răspuns (pentru raincolours):

Eu am avut cockeri toata viata tongue

| Amorezatul a răspuns:

Salutari! Ai putea incepe prin a pune intrebari pentru a ti se raspunde! Nu te supara dar asta nu este site de matrimoniale! Succese sa ai!

| raincolours explică (pentru Amorezatul):

Te bagi in seama?

| raincolours explică (pentru Amorezatul):

Cum se sterge un cont de pe TPU?

| Amorezatul a răspuns (pentru raincolours):

Chiar deloc...incerc sa raspund la intrebari! Scopul era sa punem intrebari si sa primim raspunsuri nu sa facem afirmatii! Si mie imi plac cateii, si eu am caini si iti spun ca daca asi cauta asi pune o intrebare care sa inceapa cu UNDE si sa se termine in semnul? Vrei raspuns, nu am la ce sa iti dau! Ma bag in seama? Desigur, e site public, toate categorile de varsta, pentru barbati si femei! Un sfat: Plimba-ti cainele in parc si vei vedea ca prietenia fata de animale vine de la sine, nu trebuie cersita! Oricum felicitari pentru ca ai invatat sa pui intrebari!

| AverageIAlex a răspuns:

Ahahahahahahaha

| aryana1991 a răspuns:

Poti sa ma consideri una din ele

| inteligenta a răspuns:

Sall,eu ador animalele.Nu stiu ce sa ma fac:veterinar de animale salbatice si animale domestice(cum arata pe animal planet cu tigrii...)politist in america la apararea animalelor, dresarea cainilor sau sa ma fac ca si cezar ca am reusit sa imblanzesc un pitbull tare rau daca vrei sa vb id meu de mess este melindap89 paa te pup

| raincolours explică (pentru inteligenta):

Mersi
te pup si eu