| AndreiTAN a întrebat:

Imi puteti da niste site-uri de unde pot cumpara caini? sa fie ceva calumea sa pot sa am garantie ca e de rasa, ca alea vaccinuri nu ca mercador sau tocmai. dau funda.

3 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Ce vrei tu de fapt este un caine cu pedigree care se ia doar din canise. Alegeti rasa si cauta canise ce nu cresc mai mult de 2-3 rase, alea sunt canise serioase, cu totul in regula.
Daca te hotarasti pe o rasa poti sa-mi dai mesaj privat sau aici raspuns la raspunsul meu cu rasa care o vrei si-ti dau ei date de contact al unor canise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheama "canise". cauta pe google canise/canisa Romania si o sa gasesti sigur.

| dony89 a răspuns:

Poti intreba la un specialist. decat sa iei teapa( pentru ca internetul e plin de asa ceva in materie de canise), mai bine intreaba specialistul direct: www.cartedresajcanin.ro