| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomada o plata naturala pentru acvariu si de tot ce am nevoie pentru ea?

3 răspunsuri:
| CrazyKiddd a răspuns:

Iti recomand Egeria Densa! Are nevoie doar de putina lumina si nisip.O alta ar fi Cryptocoryne Wendtii Geen. Daca mai vrei si alte plante putin mai pretentioase ai nevoie de lumina mai puternica si fertilizant, iar daca vei vrea si plante dificile vei avea nevoie de lumina puternica, fertilizant si co2

| anonim_4396 explică (pentru CrazyKiddd):

Poti sa imi spui si de ce lungime de unda au nevoie egeria densa, Cryptocoryne Wendtii Geen si anubias? Si se pot combina toate trei

| Doctorfishadi a răspuns:

Salut!
Incearca anubias, are nevoie de fertilizant, si sanu ii bagi radacina in nisip, anubias este o planta care se leaga de o decoratiune, doar varful radacinii se baga in nisip!
Daca ai nevoie de ajutor lasa-mi o cerere de prietenie si un mesaj pe facebook-ul meu.
https://www.facebook.com/adrianmarius.marin.3
Te salut,
Adrian!