| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune va rog ce rasa de catel este as vrea si eu unu http://ask.fm/LaviiLf/answer/65469813198 :o3?

2 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Cred ca e un bichon, dar nu se vede chiar bine, daca i se vedea si corpul era mai usor de spus.

| Simon_Darius_1999 a răspuns:

Pai e un bichon din fata si la aspect dar nu sunt %100 sigur poate fi si un westey terrier sau un pudel dintra astia trei nu are rost sa mai astepti alt raspuns pentru ca nimeni nu asi da seama sigur