| pink23 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cum sa fur de la vecinii barn buddy chiar daca au mancare la caine?
Ca la mine imi fura pe rupte, dar eu nu stiu cum sa fur...plizz ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| SweetDreamss a răspuns:

Iti dai ora la pentru cu o zi dupa adica daca azi e 30 u dai 31 si atunci cainle sta si se gandeste la mancare. Dar ai grija sa furi doar fructele/legumele care erau facute pe 30 laughing ca daca dai la 31 se fac si celelalte si daca incerci sa le culegi iti da eroare big grin
"Succese"

4 răspunsuri:
| DoDo a răspuns:

Nu stiu cica se numeste furat pe sub caine

| leona_3807 a răspuns:

Buna, poti fura de la vecinii doar cand cainii lor nu au mancare, eu sunt lvl 100 si am caine si daca nu ii pun mancare toti ma furahee hee

Deci nu poti fura daca cainii lor au mancare crying
PA'PA
FUNDITA PLSS

| lizy12iul a răspuns:

Eu am citit pe forum ca se fura cand cainele e intors la recolta dar nu stiu cat de adevarat e mie mi-a mers de cateva ori...succes

| DoDo a răspuns:

Da este foarte perspicace cainele trebuie sa fie intors cu spatele la recolta dar se misca repede atunci cand a facut miscarea furi repede si le primesti funda? mie mi-a mers