| BiscuiteAromat a întrebat:

Imi spuneti si mie cateva nume de caini? Dau funda puppy dog eyes!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html siteul asta are nume de caini de la a la z. alege unu potrivit pentru catelul tau. :D

18 răspunsuri:
| Isabellaღ a răspuns:

Nume pentru femela

Ruby,Sara(h),Ambra,Elsa,Cookie,Jessica,Jessy,Daisy,Hera,Cleo,

Summer,Lisa,Liza,Linda,Cara,Cora,Honey,Betty,Iza,Yssa,Isa,

Dolly,Mischa,Aysha,Alma,Jolie,Anita,Bubbles,Tonka,Tasha,

Bella,Berta,Jojo,Barbie,Sidney,Beauty,Cindy,Candy,Cintya,

Bijou,Bonita,Bonnie(Bonny),Crisa,Clea,Tea,Darla,Desiree,

Lucky,Doris,Emma,Maggie,Ester,Meg,Erica,Fiona,Ginger,

Eda,Heidi,Iris,Jenny,Jennifer,Kim(y),Kira,Lady,Donna,Liv,

Lola,Lolita,Lala,Layla,Leila,Lessy,Mara,Isis,Mayra,Maya,

Milly,Nerra,Naty,Nina,Rita,Ronna,Freya,Paloma,Rea,Mandy

Pamela,Pamy,Salma,Sheila,Sherry,Cherry,Shopie(Sofy),

Tara,Tess(a),Tisha,Xena(Senna),Xenia,Nicky,Vicky,Bambi,Ines,Kia,

Blondy,Erin,Alida,Bernice,Lulu,Leya,Lea,Cristal,Sahara,July,

Pinky,Becca,Blacky,Lizzy,Lizuca,Ruth,Didy,DeeDee,Kenya,

Gloria,Tia,Bia,Marta,Pufa,Pufarina,Puffy,Mona,Baby,

Tyna,Ella,Alice(Alis),Tinkerbell,Rina,Tendresse,Byby,

Tandresse,Blanca,Princess,Minny,Pixie,Coca,Tzusca,

Penny,Tiana,Nancy,Angie,Tora,Kitty,Lucy(Lusy),Mimi,

Fluffy,Zuri,Suri,Micky,Fulga,Zuza,Sheeba,Wella,Mina,

Wendy,Sam,Sammy,Perla,Maiko,Brenda,Allegra,

Pusha,Dixie,Goldie,Shani,Chelsea,Arwen,Jelly,Hermie,

Sony(a),Hilda,Coffee,Carissa,Alexis,Kelly,Inna,Juno,

Missy,Abby,Simba,Gipsy,Suzy,Ada,Brit,Molly,June,

Limma,Vanilla,Ximena,Brielle,Amy,Lia,Dulce,Dolce,

Pretty,Sid,Ava,Sadie,Acqua,Texa,Tiana,Tori,Delma,

Telma,Neila,Nena,Elin,Melly,Celeste(Celesta),Salsa,

Salva,Sana,Sienna,Sela,Lemon,Raisa,Peggy,Pepita,

Lora,Lara,Rona,Cichita.

Nume pentru mascul

Ary,Aris,Max,Scooby-Doo,Alfi,Felix,Otto,Bijou,Athos,Alfred,

Lucky,Nero,Sinbad,Toby,Tobias,Pufulet,Pufy,Oscar,Zuzu,

Jack,Jake,Ricky,Kevin,Sasha,Buratino,Amigo,Cezar,Dingo,

Bingo,Dino,Dodo,Toto,Thomas,Rusty,Sammy,Sam,Scuba,

Bart,Faust(o),Rio,Mojo,Fred(dy),Bruno,Ben,Charlie,Benny,

Benji,Onyx,Tarzan,Ozzy,Paco,Gipsy,Taz,Tiger,Fidel,Cody,

Jinxy,Rob,Robin,Zorro,Jumbo,Hector, Aky, Blacky.Black,

Whitey,White,Alger,Axy,Arin,Bobo,Boris,Morris,Bilbo,Bello,

Bill,Billy,Bubu,Brutus,Aramis,Choco,Coco,Cocolino,Carl,Ciro,

Darwin,Dexter,Eros,Donald,Foxy,Happy,Jason,Igor,Leo(n),

Jimmy,Jim,Jerry,Keny,Kent,Luc,Adam,Teddy,Martin,Nino,

Marc(o),Eric,Oliver,Othello,Rex,Pepsi,Sprite,Pedro,Randy,

Pablo,Rony,Silver,Golden,Sky,Smiley,Soso,Sparky,Spike,

Tequilla,Timi,Tony,Will(y),Boby,Xavier,Yaris,Onur,Yannis,

Bitza,Darco,Angel,Ralph,Rino,Matias,Jay,Jazz(y),Chip,Snow,

Amedeo,Quick,Figo,Cooper,Rafi,Spy,Beto,Bethoveen,Pluto,

Milky,Virgo,Penny,Franky,Bianco,Dolce,Fluffy,Arthur,Mike,

Cosmo,Gizmo,Dizzy,Nemo,Lord,King,Conan,Lexy,Baxy,

Amos,Barker,Bart,Sunny,Furby,Dante,Barney,Blu(e),Nick,

Domino,Blackjack,Milo,Santo(s),Bud(dy),Terry,Shelby,Rico,

Winnie,Ciucio(Chucho),Apollo,Aaron,Abel,Alonso,Attila,Azor,

Baloo,Blair,Junior,Levi,Louis,Poker,Ulmo,Wilfred,Alfred,Winner,

Berry,Roko,Adolf,Drago,Rich,Marty,Habibu,Loco,Sushi,Brio,

Mowgli(Mogli),Salto,Salvo,Safir,Simba,Simbo,Silk,Raff,Remo,

Reni,Rimbo,Rudi,Paris,Pery,Piero,Allegro,Baloo,Azzuro,Bimbo,

Orange,Google,Lenzo,Alesy,Norbi(t),Nivo,Kenzo, Tayler, Darky,

Dixy.happyhappyhappypuppy dog eyes

| CastraveteMurat a răspuns:

@Cherry imi place unul din numele date de tine..."Terry"...hee hee [@Tahahaş stii tulaughing]

| Aesir a răspuns:

Anihilator

| Maddalinapunct a răspuns:

Lessie,happy,dragon,titi,toto,snoopy,pufy,beagle,beethoven,blue,dino,devil,kid,ox, oxy, pufulete, ted.rex.thinking

| Cherry a răspuns:

Masculi da?

Bijou

Max /Maxi

Uffy/
Puffy

Toto

Ralfy

Rocky

Azorica

Dino/Dingo

Darcky [daca e negru]

scobby

terry

spot

otto

oscar
funda?:X tinand cont ca nu am dat copy si paste dupa google happy

| lindemona a răspuns:

Buna,

Depinde daca vrei masculine sau feminine, dar uite cateva:
- Jimmy, Ricky, Rexi, Bubu, Bundas, Boby, Haghi, Hagi, Axi, Azorel, Aki, Cocolino, Ralfy, Darky, Drago, Fido, Hugo, Haky, Dodo, Lucky, Lord
- Laika, Fifi, Bubu, Iza, Daisy, Buffy, Dixi, Dali, Jessy, Jojo, Kiki, Lala, Liza, Lulu, Ladyetc.
Si multe altele, dar sper ca iti iti plac cele propusewinking

O zi placutawinking

| ɹǝʞoſ a răspuns:

Scooby.Lola.Biju.Layla.Rex.Max.Noah.Cody.
SPer sa ii alegi unul din numele melebatting eyelashes. Funda?batting eyelashes

| underground05 a răspuns:

Motu,tutu,fetita,miki,beky,panda,bobita.sper sa iti placa.

| lavvybubu a răspuns:

Aladdin, Alastair, Alberto, Alda, Alden, Aldo, Alexander, Alexis,Alfafa, Alfonso, Alfred, Ali Baba, Alonso, Aloysius, Alpaca, Alpha, Alto, Alvin, Amadeus, Amigo, Amos, Andre, Andrew

Nume de catei cu litera B :

Bobi, Baron, Barry, Bart, Bartholomew, Barton, Bashful, Basil, Baxter, Beachboy, Beacon, Beamer, Beano, Bear, Beast, Beau, Beauregard, Becker, Bedouin, Beefcake, Beelzebub, Beethovn, Beetlejuice, Beggar, Bellboy, Ben, Bengal, Benjamin, Benji, Bennet, Bennington, Benny, Benson, Bentley, Berkeley Bert, Bertie, Bianco, Bigfoot, Biker, Biko, Bilbo, Bill, Billy, Bing,

Nume de catei cu litera C :

Carter, Coal, Cartwright, Casanova, Casey, Cash, Casper, Caspian, Cassidy, Cecil, Cedar, Champ, Chandler, Chaos, Chaplin, Charles, Chef, Chester, Chestnut, Chewbacca, Chief, Chip, Christian, Christoff, Christopher, Chump, Chunk, Churchil, Clapton, Clarence, Claude, Claudius, Clinton, Clive, Clyde, Cody, Cole, Colin, Collins, Colonel, Colt, Columbo, Columbus, Comet, Conan, Connor, Conrad, Constable

Nume de catei cu litera D :

Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson,Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle,

Nume de catei cu litera E:

Elliot, Enzo, Edgar, Edge, Edmund, Edward, Ego, Einstein, Elf, Eli, Elias, Eliot, Elmer, Elmo, Elroy, Elvis, Emerson, Emperor, Enzo, Ernie, Eskimo, Everett

Nume de catei cu litera F:

Falcon, Fiona, Fangy, Fatty, Fatso, Felix, Ferdinand, Fido, Figaro, Flyn, Fonz, Fonzie, Ford, Fordy, Forest, Franco, Frank, Franklin, Franky, Frazier,Fred, Freud, Friday, Fritz, Frog, Froggy

Nume de catei cu litera G:

Grivei, Garp, Gianny, Gaspar, Genie, Grace, Garfield, Gogu, Guppy, Gaffer, Galileo, Gambler, Garfunkel, Gator, Gatsby, Gavin, Gaylord, Gecko, Geezer, General, George, Geronimo, GhostGideon, Gilligan, Gin, Gizmo, Gobble, Goblin, Goliath, Gyddy, Golum, Gomer, Goober, Gooch, Goofy, Google, Gopher, Gordo, Gordon, Gorilla, Gorky, Governor, Greystoke, Grits, Grizzle, Grizzly, Groom, Groucho, Grover, Grumpy, Guido, Gulliver, Gun, Guru,Gusy, Gussie, Gordo

Nume de catei cu litera H:

Happy, Hasser, Harpo, Handsome, Hansel, Hardy, Harold, Harpo, Harrison, Harry, Harvey, Hawk, Hawkeye, Heathcliff, Hedgehog, Hercules, Hippo, Herman, Hermes, Hermit, Hero, Hershey, Hickory, Hindu, Hoagie, Hobbit, Hobo, Hommer, Honky-tonk, Hooch, Hoodlum, Hook, Hooligan, Hoover, Horace, Horatio, HotDog, Houdini, Howard, Howie, Howler, Huck, Hudson, Hugo, Hulk, Humphrey, Hunky, Hunter, Hurricane.

Nume de catei cu litera J:

Jade, Jelly, Jean, Jack, Joy, Jade, Jackpot, Jackson, Jagger, Jupiter, Jaguar, Jake, James, Jamie, Jamieson, Jasper, Jed, Jedi, Jeeves, Jekyll, Jerky, Jerry, Jersey, Jesse, Jet, Jethro, Jim, Jimbo, Joe, John, John Boy, Joker, Jonathan, Josh, Joshua, Judd, Jude, Judge, Jughead, Julian, Jumbo, Junior, Jupiter, Justin, Jons

Nume de catei cu litera K:

Kid, Kelly, Keno, Konto, Kenya, Kuky, Kiki, Keanu, Koda, Kennedy, Kentucky, Kool, Kermit, Kevin, KidKiller, Kilo, Kudo, King, Kipling

Nume de catei cu litera L:

Lord, Laker, Levi, Lexis, Laddie, Lancelot, Larry, Lawrence, Lilac, Leo, Lottus, Lewi, Lewis, Lincoln, Lion, Lionheart, Livingstone, Lover, Lord, Louis, Ludwig, Luky,

Nume de catei cu litera M:

Maduro, Maggie, Mambo, Macho,, Mack, Mackenzie, Macmillan, Miles, Madman, Maestro, Majestic, Major, Malcolm, Malt, Mambo, Mammot, Marley, Marlin, Marmaduke, Marmalade, Mars, Maverick, Max, Maximillian, Maxwell, Mayo, McCoy, Meatloaf, Melvin, Mercury, Mervin, Michael, Mick, Mickey, Midas, Midge, Mikey, Miles, Milo, Miner, Mole, Monarch, Mongoose, Monk, Monkey, Monster, Montgomery, Monty, Mork, Morris, Mortimer, Mouser, Mozart, Muddles, Murphy,

Nume de catei cu litera N:

Nappy, Niko, Nunu, Nana, Novella, Nippon, Niger, Nicuta, Napoleon, Neil, Nelson, Neptune, Neville, Newman, Newt, Newton, Nicholas, Nick, Nifty, Noah, Noel, Nugget

Nume de catei cu litera O:

Oreo, Onety, Oz, Ora, Oliver, Olivierm, Ollie, Ozone, Omar, Orion, Oscar, Othello, Otis, Otto, Outlaw, Ox, Oxy

Nume de catei cu litera P:

Pitty, Pyn, Pretty, Paly, Patrick, Paters, Paloma, Patton, Pest, Paul, Paulie, Petra, Peabody, Peanuts, Peddler, Penguin, Penn, Pepsi, Permod, Perseus, Peter, Phantom, Pharoah, Phoenix, Picasso, Piedmont, Pierre, Pier, Pillot, Pinto, Pip, Piper, Pistol, Plato, Pluto, Poet, Poindexter, Poker, Pongo, Pooh, Popeye, Porkchop, Porker, Porter, Potter, Primo, Princess

Nume de catei cu litera R:

Rexy, Ranger, Raf, Rambo, Rex, Rayn, Randy, Ranger, Repo, Reeves, Remington, Renegade, Reuben, Rex, Rhett, Rhino, Ricky, Rigby, Riley, RinTinTin, Ringo, Ripley, Robby, Robert, Robinson, Rocco, Rock, Rocket, Rocky, Rodney, Rogue, Roman, Romulus, Ron, Roookie, Rooster, Roscoe, Rothschild, Rover, Rudolph, Ruffian, Rufus, Rugby, Rumble, Runner

Nume de catei cu litera S:

Shooter, Scooby, ScoobyDoo, Scooter, Scorpio, Simpson, Scot, Scotch, Scotty, Scoundrel, Scrooge, Senior, Sergeant, Seth, Shah, Shalimar, Shane, Sharp, Shasta, Sheik, Shelley, Shep, Sheriff, Sherlock, Shoeless, Shogun, Shooter, Shorty, Sidney, Siegfried, Shooter, Sigmund, Simba, Simon, Simpson, Sinatra, Sinbad, Sinclair, Singer, Slugger, Smokey, Sneezy, Snooker, Snoopy, Socrates, Soldier, Sorcerer, Speed, Spence,, Spider, Spike, Spock, Spook, Sport, Spot, Sprite, Squirt, Starsky, Steed, Stephen, Sterling, Steven, Sting, Stinker

Nume de catei cu litera T:

Ted, Tennyson, Terror, Terry, Thatcher, Theosy, Theoodore, Trhief, Thinng, Thoomas, Thumpers, Thunderr, Tigger, Titan, Tag Titian, Titus, Toad, Toby, Tom, Tomahawk, Tommy, Topper, Tornado, Trailblazer, Tramp, Tricky, Tristan, Trojan, Troll, Trouble, Trout, Truman, Trump, Tsar.

Nume de catei cu litera W:

Waldo, Willy, Wags, Wallace, Walter, Warrior, Weasel, Weenie, Wellington, Wesley, Whiskey, Widget, Wilbur, Wilfred, William, Willie, Wilson, Wimpy, Winston, Winthrop, Wizard, Wolf, Wolfgang, Woodstock, Woody, Woofer, Wooster, Wordsworth, Wowzer, Wrangler

| LouiseGrace a răspuns:

Buna. Sa vedem.ai putea alege intre nume clasice ca Rex, Azor, etc sau...iti voi da cateva nume ale cateilor prietenilor sau vecinilor mei. Sami, Charlie, Honey, Missa, Tom, Zara, Jimmy, Alexander McQueen laughing, Kerry, Lucy, Luke, Ollie, Connie...

| GuardianAngel_1273 a răspuns:

Beni
lolo
titi
dora

| Denisa_2932 a răspuns:

Lulu,Tequila,Pufi,Sophi etc...

| bumtzy_3889 a răspuns:

Toto, bubico:))), bobo, flufy, fulg, bulgaras, max, rex, blue, boghie, bing, bingo. vezi aici daca mai vrei http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

| cryyyys a răspuns:

Nero,oscar,lord,ursu:X

| BiscuiteAromat explică:

Cherry De fete vroiam. multumesc oricum :*

| mina_7446 a răspuns:

Bobita pusu pufi pufulete