| ElenaSA a întrebat:

In cazul unor animale cu probleme hepatice se da conserva hepatica singura sau se amesteca cu alta hrana? E corect sa se amestece cu hrana uscata zdrobita?

1 răspuns:
| RedNose a răspuns:

Din cate stiu, animalele ce sufera de asta trebuie sa ai grija mare la alimentatia lor: sa manance putin si des, un regim. Eu zic ca e bine ca bobitele sunt pisate da nu stiu daca e bine sa le amesteci. Dar daca primeste putin, poate e bine. De ce nu mergi la un medic sa-ti spuna sigur?
Aici nu vei primi raspunsuri de specialitate, ci doar pareri.