| Bubble_7593 a întrebat:

In Lady popular am citit 15 minute si nu mi-a crescut HQ de ce?straight facestraight face

Răspuns Câştigător
| Andreea_9937 a răspuns:

IQ nu iti creste imediat dupa ce citesti... dupa ce a terminat trebuie sa te duci la mesaje iar dupa aia la domnisoara mea si ai sa vezi ca tia crescut... funda?

4 răspunsuri:
| VeVeriţaa a răspuns:

Oare pentru că e I. Q?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.fostaprietena.info/? username=41130

| Blondutsa a răspuns:

Nu te ingrijora. Asa face jocul uneori dar maine cand ii vei da sa citeasca o sa-ti faca iq de 0. 5... Funda?happy

| AddinaEllaღ a răspuns:

Buna,
pai la lady popular HQ creste jucand multe mini jocuri si citind mai mult. In 15 minute HQ creste doar putin (0, 5)...:*sper ca te-am ajutat putin
pa pa.