| alexRE a întrebat:

Intentionez sa ma duc cu niste amici sa patinez, n-am mai patinat pana acum, e greu? De cate ori imi rup capul?, fiindca asta oricum e inevitabil

6 răspunsuri:
| MarinushC a răspuns:

Nu este adevarat. Anul trecut a fost prima data pe patine la mine si nu am cazut deloc si nici nu m-am tinutwinking. Daca stii sa mergi pe role stii sa si patinezi!

| OpenMyEyes a răspuns:

Nu e greu deloc.e ca si mersul pe role daca ai mai mers pe ele.sincer cand am urcat prima data pe patine eram speriata rau dar mi-am revenit cand am intrat pe gheata si am vazut ca e usor [nu mai spun ca am luat o groaza de trante].
mergi mai mult pe margine ca sa te poti tine de peretele acela din jurul ghetei.
funda?happy

| Anee0 a răspuns:

Nu este deloc greu. Daca stii sa mergi pe role nu vei avea nici o problema.Iar daca nu stii, roaga-i pe prietenii tai sa te tina de maini pana te obisnuiesti.Bafta

| angel74dm a răspuns:

Capul sigur ţi-l rupi doar o singură dată...

| zNCrys a răspuns:

1.Se spune ca daca stii pe role stii si pe patine.Eh sincer sa fiu stiu sa merg foarte bine pe role...si cand zic foarte chiar e foarte, dar pe patine mie mi se pare mult mai greu.
2. Orice chestie dinasta "extrema" devine mai grea daca iti este frica si ai mai multa adrenalina in sange pentru ca incepi sa tremuri si faci numai prostii. Daca iti pastrezi calmul si o iei incet, incet o sa vezi ca totul o sa fie bine.

Bafta si distractie placuta!

| LukaVocaloid a răspuns:

E la fel ca pe role pur si simplu dai din picioare atat tot e simplu.