| helper7603 a întrebat:

Iti plac pisicile?

http://lumea-pisicilor.info/

Răspuns Câştigător
| Ciprian a răspuns:

Da, imi plac happy

5 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Îmi plac. Motanul meu a împlinit pe 4 martie 7 ani ți se numeste Mitzi-Năsuc-Suflețel.
Te salutam! Miaau!

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Daaa sunt foarte frumoas cele de pe site-ul ce mi l-ai dat sunt draguta si simpatice si niste animale grozave de companie oricum pisicutele raman intodeauna animalele mele favorite dar trebuie sa-ti arati responsabilitatea fata de ele nu sunt chiar asa usor de ingrijit oricum mie mi se par cele mai scumpe animale din lume as vrea sa am si eu una dra nu ma lasa parinti sad

| weeds a răspuns:

Cainii-s mai buni.

| littlenicky a răspuns:

Da,da.da,da,muuuult.am si eu o maimutica incrucisare norvegiana de padure cu persana; e o puficioasa! daca as putea as lua eu toate pisicie din lume sa le ingrijesc...

| kitty_4425 a răspuns:

Imi doresc si eu un ghemotoc de blanita, persan...dar nu sa dau sute de euro pe el...