| anutzu97 a întrebat:

Iubesti animalele? :*
Ce animal iti place cel mai mult? :O3
De ce? tongue

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struckAdor animalele.big grin
Imi plac catelusi mai ales atunci cand sunt micuti love struckDc?big grinPt ca sunt simpatici, jucausi...big grin

26 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

Eu iubesc tooate animalele:X. dar in mod special pisica, prin delicatetea ei si rafinamentul de asi face aparitia pot spune ca este unica! si sunt ff dragute:X

| crisS a răspuns:

Cateii happy

| maryana5 a răspuns:

Ador veveritele love struck

| inna a răspuns:

Imi plac foarte mult pisicile, pentru ca sunt niste feline pline de mister si putin parsive happy

| Vizitiul a răspuns:

Gainabig grin...pentru ca am ajuns sa o mananc nu de altawinkinglaughing

| Gabystelistu95 a răspuns:

Catelusii

Răspuns utilizator avertizat
| yuli10 a răspuns:

Pisica, pentru ca nu se ataseaza de oricine si e foarte parsiva.

| gabitza05 a răspuns:

Da, mie imi plac catelusii...sunt foarte prietenosi si draguti; pisicile, caii. ii ador si iepurii.

| VladDu a răspuns:

I-mi plac cateii big grin si am un hamster.

| DoomNEzeu a răspuns:

Mie cainele ciobanesc german...pentru pe cat e de mare...pe atat de mult se ataseaza de oameni... :X:X

| kathessa a răspuns:

Delfinul. Este inteligent, frumos, liber, are un singur dusman...

| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Da. Cel mai mult imi plac cateiilove struck.
Sunt atat de dulci... Ii ador.love struck

| w1zz a răspuns:

Caini dar nu aia vagabonti ca mi-e frica :[[

| .-RaZvY-. a răspuns:

Pisica :X

| Ioanna2012 a răspuns:

Ador iepuri laughing
mie imi plac...pacat ca nu am :-l
big grin ii ador cu codita lor scumpa :X:X:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da love struck
Pisicutzele love struck
Pentru ca sunt iubitoare si stau langa tine cand esti trist
Pentru ca sunt corecte atunci cand te zgarie nu o face fara un motiv bun si te anunta cand nu ii convine cv
Pentru ca sunt jucause, adorabile, pufoase [ ma rog nu poti sa zici ca o pisica e ca ursuletzul de plus ...sa il plimbi de colo-colo si sa il iei in bratze ]
xoxo
by zui

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Sunt o iubitoare de animale.
Câinele pentru că te poate apăra.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rindunica in zbor, canarul cind cinta, caprioara ca e suava, fluturii ca-ti ofera o imagine de basm cind zboara prin poieni scaldate de razele soarelui, iepurii albi si pufosi cind topaie prin iarba mare, cerbul ca e maiestus, leul ca inspira forta, pantera ca e supla, pisica sa o mingii si sa toarca, furnicile ca sint organizate, albinele ca sint harnice, buburuzele ca sint minunat colorate, greierii cum sparg tacerea noptii... Si ploaia, vintul, stelele, fulgii de nea... imi place natura love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate suna ciudat, dar mie imi plac gainile. Daca le mangai dupa urechi imi adorm in brate.Merge si la cocosi happy Am avut in Romania o gaina care venea peste tot dupa mine si o duceam intr-o plasuta si isi scotea capul din ea sa respire. Dar altadata ma ciupea de degete.Sau cand eram mai mica, o gaina mi-a dat cu ciocul in ochi. Ce sa fac? Asa sunt eu. Iubesc gainile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si desigur cainii ciobanesti mioritici.Pt ca sunt foarte inteligenti.
Sau bobocii de gasca.Pentru ca sunt pufosi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De deaia..cas ff dulci

| catalina_2916 a răspuns:

Mie catelusii imi pl, ac cel mai mult.pentru ca sunt cele mai credincioase animale omului... ti-o spun din propria mea experienta big grin

| AlinutzaRouz a răspuns:

Toate animalele imi plac( in afara de soareci, sobolani si chestii din astea)

| iulyana96 a răspuns:

Imi plac cateii, ca sunt dragalasi si sunt o campanie foarte buna!

| sticky a răspuns:

Cainii:X sunt cei mai credinciosi...nu degeaba se spoune "cainele e cel mai bun prieten al omului"winking